Video Galeria e Policisë së Tiranës

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve dhe municioneve
Identifikohen dhe arrestohen autoret e vjedhjes se farmacise ne rrugen e Kavajes
Policia Rrugore: Arrestohen 4 shtetas
Konstatohen me lëndë narkotike Cannabis Sattiva, 4 shtetas në pranga.
Policia e Tiranës, vazhdon e vendosur për të parandaluar dhe goditur ç’do rast të “Korrupsionit”
Vijon masivisht dorëzimi vullnetar i armëve dhe municionit.
Lëvizte me armw zjarri pa leje. Arrestohet në flagrancë 24 vjeçari. Policia e Tiranës
Finalizohet operacioni policor
Arrestohet në flagrancë një 23 vjeçar.  Sekuestrohen 20 kg Cannabis Sattiva