Njoftim për vetvarjen e një shtetaseje

0

Në datë 17.04.2018, rreth orës 13:30, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në Astir, një shtetase dyshohet se është vetvarur.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor si dhe eksperti mjeko-ligjor ku ka rezultuar se:

Shtetasja A.B, 40 vjeçe, dyshohet se është  vetëvarur në banesën së saj.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër.

Trupi i pa jetë është gjetur nga bashkëshorti.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.