Njoftim mbi nje vjedhje banese nga persona te pa identifikuar.

0

Me datë 10.10.2017, është konstatuar se, në rrugën “Maliq Muça”, persona të paidentifikuar, kanë vjedhur banesën e shtetases L. Gj. 67, vjeçe banuese në Tiranë, ku kanë marrë nje sasi të hollash rreth 300.000 lekë si dhe disa bizhuteri.

Theksojmë se banesa nuk është rezidencë e ministrit Gjiknuri, por e nënës së tij.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, neni 134 i Kodit Penal.

Sqarojmë gjithashtu se njoftimi policor është pasqyruar në komunikatën përkatëse në përputhje me procedurat standarde.

Share.

Comments are closed.