Informacion paraprak date 21 Maj 2018

0

Më datë 21.05.2018, rreth orës 08:10 në rrugën “Irfan Tomini”, në një pikë bastesh, një person i maskuar ( ende i paidentifikuar) ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme të ngjashme me pistoletë (të dyshuar lodër).

Karakteristikat e autorit iu janë dhënë shërbimeve.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje – dalje të zonës ku ndodhi ngjarja, po krihet zona dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Share.

Comments are closed.