Informacion paraprak

0

Tiranë

Informacion paraprak

Më datë 18.06.2019, rreth orës 12:19, në plazhin e Golemit gjatë kohës që ka qënë duke u larë në det është mbytur aksidentalisht shtetasi L. H., 67 vjeç, banues në Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe ambulanca, po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.

Share.

Comments are closed.