Informacion paraprak

0

Tiranë

Informacion paraprak

Më datë 18.06.2018, rreth orës 08:56 në Golem, në një ambient me pisha është gjetur pa shenja jete shtetasi T. T., rreth 40 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup dhe dyshohet të ketë ndëruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për përcaktimin e shkakut dhe rrethanave të vdekjes.

Share.

Comments are closed.